Forum Polskiego Serwera Współczesnej Wojny.

Tutaj znajdują się różne informacje nt. serwera.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-01-16 01:27:20

Wonsz
Moderator
Dołączył: 2017-01-15
Liczba postów: 5
WindowsFirefox 50.0

Podanie o MSF

McJ6j8H.png

1. Wonsz
2. Militaires Sans Frontières (MSF)
3. Militaires Sans Frontières (Żołnierze Bez Granic) - Prywatna firma wojskowa, założona w 1972 roku przez Big Bossa - byłego komandosa jednostki FOXHOUND, oszukanego przez własny rząd. MSF zapewniało wsparcie bojowe każdemu, kto tego potrzebował. Zapewniali oni także wsparcie logistyczne, zaopatrzeniowe, wywiadowcze, instruktażowe, medyczne oraz badawcze. MSF zostało zaprojektowane w taki sposób, by zostać niezależną od państw organizacją, działającą na własną rękę. MSF używało dość specyficznej bazy, bowiem znajdowała się ona na Morzu Karaibskim, nazywano ją "Mother Base" (Baza Matka). Składała się ona z kilku platform, na których funkcjonowały następujące zespoły:


R&D Team (Research & Development) - Badanie, odkrywanie oraz wytwarzanie oporządzenia oraz broni.
Combat Team - Zgodnie z nazwą, zespół przeznaczony do walki.
Intel Team - Zespół wywiadowczy, zajmujący się wykrywaniem pozycji wrogów oraz cennych informacji.
Medical Team - Personel medyczny, opatrujący rannych oraz leczący PTSD.


Mother_base_complete.JPG


MSF korzystało z praktycznie całego arsenału dostępnego w tamtym okresie. Zaczynając od broni z IIWŚ (Mosin, PTRD, Garand, Thomspon...) przez broń z lat 50'-70' (M16, AKM, M60, RPK, G11...) kończąc na prototypowych projektach jak np. Rail gun. Warto też wspomnieć o pojazdach, bowiem MSF posiadało ich niemało. Oto kilka przykładów:

UH-1H (co najmniej 13 sztuk)
Mi-24D (co najmniej 6 sztuk)
T-72 (?)
BTR-60 (?)
Motocykle (?)
Jeepy (?)


Ponadto, MSF dysponowało własną flotą, która mimo iż nie była zbyt duża, dobrze funkcjonowała. W organizacji nie było rang. Każdy żołnierz był sobie równy, wyjątek stanowili Kazuhira "Kaz" Miller (drugi po Big Bossie dowodzący) oraz jeden z najbardziej zaufanych ludzi Big Bossa - Medyk (pseudonim wziął się od jego funkcji). Podsumowując, MSF odróżnia się od innych prywatnych firm sposobem działania (całkowita niezależność państw) oraz rozmiarem i zorganizowaniem.

4. Na serwerze będziemy przede wszystkim naśladować MSF w jak najwierniejszy sposób, ponadto postaramy się utrzymać porządek na serwerze. Do wojny przystąpimy dopiero wtedy, gdy poczujemy się sprowokowani lub gdy będziemy widzieć w tym większy sens. Frakcja nie podlega Zarządowi Frakcji ze względu na jej niezależność.
5. Na serwerach militarnych znany jestem jako Snake/Wonsz/Wonszur. Mam za sobą kilka lat (nie)sławnej gry, często jako moderator/administrator. Zazwyczaj jestem spokojny, lubię krytykować ludzi za błędy oraz prowokować do jakichkolwiek zamieszek. Myślę, że gracze serwera doskonale mnie znają i, że będzie nam się dobrze żyć w pokoju.


8.jpg

Offline

#2 2017-01-16 14:19:01

Kacpix
Moderator
Dołączył: 2017-01-14
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Podanie o MSF

Kurdełe. Jestem na Tak Wonsz , ale zabierzesz całą elite :v

Offline

#3 2017-01-16 14:22:14

DeV
Moderator
Dołączył: 2017-01-15
Liczba postów: 5
Windows 7Opera 42.0.2393.94

Odp: Podanie o MSF

No oczywiscie że jestem na tak ale cos czuje że doprowadzi to zniszczenia balansu na serwie

Offline

#4 2017-01-16 14:40:58

Charwood
Użytkownik
Dołączył: 2017-01-15
Liczba postów: 3
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: Podanie o MSF

Kacpix, wiadomość kompletnie niezrozumiała na pierwszy rzut oka jest tak błędna stylistycznie jak ja pierdolę. "Kurde. Jestem na Tak ale uważam że zabierzesz elitarnych żołnierzy." Jest ogromna różnica pomiędzy twoją wypowiedzią a moim tłumaczeniem tego na język polski dodatkowo skoro uważasz że frakcja zabierze "elite" to dlaczego jesteś na tak? DeV taka sama uwaga co do Kacpixa skoro uważasz że zaburzy to balans (Nie mam pojęcia jak ale dla ciebie jakość podania=jakość frakcji?) to po co głosujesz na tak? Zastanówcie się czasami nad tym co piszecie. Co do podania to na TAK. O ile mam jakikolwiek głos tutaj.

Offline

#5 2017-01-16 14:47:11

Wonsz
Moderator
Dołączył: 2017-01-15
Liczba postów: 5
WindowsFirefox 50.0

Odp: Podanie o MSF

Doge: Skopiuj ta wiadomość i napisz ,, ze akceptuje
Doge: I ten
Doge: Dzisiaj dalej są beta testy

Gitara siema


8.jpg

Offline

#6 2017-01-16 18:20:51

Walther Steiner
Użytkownik
Dołączył: 2017-01-16
Liczba postów: 2
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: Podanie o MSF

JASNE ŻE JESTEM NA NIE.


Sam wiesz dlaczego


W sumie to samo jakbym zrobił Diamonds Dogs

Ostatnio edytowany przez Walther Steiner (2017-01-16 18:21:36)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
polskiserwerwojnywwietnamie - lspd-mindplay - siumbarabara - lojalna76 - orion-sro