Forum Polskiego Serwera Współczesnej Wojny.

Tutaj znajdują się różne informacje nt. serwera.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-01-15 22:22:10

DeV
Moderator
Dołączył: 2017-01-15
Liczba postów: 5
Windows 7Opera 42.0.2393.94

Podanie o frakcję-GROM

1. Twój pseudonim w grze:DeV

2. Pełna nazwa frakcji oraz jej skrót:Jednostka Wojskowa GROM-skrót JWGROM

3. Opis frakcji: (min. 6 zdań):Jednostka Wojskowa GROM to Polska jednostka specjalna która powstałą w latach 90.Dzięki pomocy i wsparciu zagranicznych odpowiedników rozwinęła się do takie stopnia że jest uważana za elitę europejską ale i światową.Wsławiła się genialnie przeprowadzonymi działaniami na terenie Afganistanu i Iraku.Żołnierze zagranicznych sił specjalnych często wspominają bardzo dobrą współpracę z GROMEM.GROM-owcy od zawszę wyróżniali się wysoką odwagą i zdolnościami do poświęcenia. Wielokrotnie GROM-owcy neutralizowali dużo liczniejsze oddziały czy wyciągali z opresji inne jednostki.W skrócie można powiedzieć że GROM jest wzorem do naśladowania i wizytówką Wojska Polskiego

4. Wasza działalność na serwerze:Mam nadzieje że uda mi się stworzyć zgraną ekipę dobrze wytrenowanych i zdyscyplinowanych ludzi,chcę przeprowadzać "symulację" normalnych operacji specjalnych wraz z innymi frakcjami. Postaram się aby wszyscy przyjęli GROM jak najlepiej i każdy miał jakieś wspomnienia związane z nami.

5. Coś o sobie: (min. 5 zdań):Jestem Bartek,militariami interesowałem się przez długi czas ale ich miejsce w moich zainteresowaniach zajęła historia,lecz dalej uwielbiam wszystkiego rodzaju wozy pancerne czy czołgi.

Pozdrawiam,DeV

Offline

#2 2017-01-15 22:24:14

Mlody
Administrator
Dołączył: 2017-01-13
Liczba postów: 21
Windows 8.1Chrome 55.0.2883.87

Odp: Podanie o frakcję-GROM

No.. jakbym tego nie zaakceptował, byłbym chamski, moja ocena to takie 7/10 i akceptuję.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
atlantica - siumbarabara - polskiserwerwojnywwietnamie - sesja - lojalna76